Najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja.
Istotnym elementem budowania zaufania jest zagwarantowanie naszym klientom optymalnego poziomu bezpieczeństwa zakupów w naszym sklepie. Wygoda i bezpieczeństwo to cechy, które wyróżniają zakupy w naszym sklepie. Wysoki poziom bezpieczeństwa zakupów uzyskujemy dzięki:

WIARYGODNOŚĆ SKLEPU

Mimo, iż sklep games4you.pl jest wirtualny, istnieje on w rzeczywistości i jest prowadzony przez zarejestrowaną od – lat firmę GAMES4YOU Sp.z o.o.Sp.K. Warszawska 3/16 41-200 Sosnowiec. Pełne dane teleadresowe znajdziecie na stronie kontaktu.

Umieszczeniu sklepu na bezpiecznych serwerach firmy home.pl. home.pl należy do grona najlepszych polskich firm świadczących usługi w Internecie. Firma jest największym krajowym dostawcą webhostingu (utrzymywanie serwisów internetowych oraz kont poczty elektronicznej).Wśród ponad 280 tys. klientów firmy wymienić można m.in. Visa International, Unilever, Heinz, BASF, Komfort, Novartis, AIG Polska, Dr Irena Eris, Credit Suisse Asset Management, Volkswagen Bank Polska, Yves Rocher.
home.pl wyróżnia spośród innych webhosterów? najnowocześniejsza infrastruktura teleinformatyczna oraz autorskie rozwiązania w zakresie oprogramowania. Stanowi to o jakości usług webhostingu i sile marki home.pl, która stała się rynkowym synonimem stabilności, bezpieczeństwa i szybkości.

Dokonywaniu bezpiecznych płatności poprzez system www.dotpay.pl
Blisko 200 kanałów płatności, bezpieczeństwo, szybkie płatności także z poziomu urządzeń mobilnych, płatności w różnych walutach i wiele innych opcji. Jeśli chcesz, możesz zarejestrować się już dziś i rozpocząć swój biznes, rosnąc razem z Dotpay! Jeśli masz pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferta płatności internetowych Dotpay została stworzona z myślą o Twoich potrzebach.

GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

Jeżeli zmieniłeś zdanie i chcesz oddać nam zakupiony towar i otrzymać zwrot pieniędzy, możesz bez podania przyczyny zrobić to w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe w przypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony, kopiowany (posiada nie zerwaną plombę lub folię) lub w żaden sposób użytkowany.
Pełnej ochronie danych osobowych zgodnej z obowiązującym prawem. Powierzone nam przez Ciebie dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa: – Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.) – Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) – rozporządzeniu z dnia 29.0.04 r. Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne, służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024).